• Pedrali Tatami 306
  • Pedrali Plus 630
  • Pedrali Mies 415
  • Pedrali Frida 752
  • Pedrali Pasha 660

Produkty připravujeme. Pokud zde není výrobek Pedrali, o který máte zájem, napište nám na info@zutulnisi.cz a my Vám obratem pošleme cenovou nabídku či podrobnější informace.

Na těchto stránkách nabízíme luxusní, moderní a designový nábytek a bytové doplňky, které uspokojí veškeré možné potřeby a to díky koncipování funkcionality a designu. Svěží a velmi moderní design židlí, stolů, osvětlení a dalších spolu s přívětivými cenami, které nabízíme, uspokojí různé Vaše úrovně náročnosti.

Pedrali je výrobce moderních, velmi odolných jídelních židlí, stolů, centrálních stolových podnoží, stolových desek a dalšího plastového a dřevěného nábytku. Všechny modely jsou vhodné pro použití v komerčních provozech (contract) jako jsou jídelny, restaurace, konferenční místnosti, čekárny, apod. Nabídku nově rozšířil elegantní systém lavic a barových pultů pro restaurace či kavárny. Velká část sortimentu je určena také pro domácí použití, kdy je kladen důraz na detaily a kvalitu použitých materiálů. Tyto produkty naleznete v katalogu s názvem Home Collection. Pedrali dále nabízí základní řadu světel, která použitými materiály a barvami koresponduje s nabídkou židlí.

Pedrali používá zejména moderní materiály jako je plast, plexisklo a sklo, přičemž základní konstrukce bývá zpravidla kovová s řadou barevných provedení či povrchových úprav. V nabídce však nechybí ani tradiční dřevo.